Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Piedalies apceļošanas akcijā “Daugava vieno” un saņem vērtīgas balvas!

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra, Krāslavas novada domes Tūrisma informācijas centrs un Daugavpils novada pašvaldības aģentūra “TAKA” kopīgi izveidojuši jaunu tūrisma produktu un piedāvā ikvienam piedalīties lieliskā apceļošanas akcijā “Daugava vieno”, kas norisināsies no 1. maija līdz 31. oktobrim.

Akcijā tiek piedāvāts ļauties neaizmirstamai atpūtai Daugavas krastos, iepazīt Daugavpils pilsētas un Krāslavas un Daugavpils novada TOP objektus, sajust šarmanto pilsētu gaisotni un baudīt neatvairāmo dabas parka “Daugavas loki” dabu, jo tieši Daugava ir šīs akcijas vienojošais simbols.

Akcijas laikā varēs ne tikai lieliski pavadīt laiku, baudot tūrisma objektu plašo piedāvājumu klāstu, bet arī iegūt vērtīgas balvas. Kopējais balvu fonds ir 2500 eiro, ko veido dāvanas no akcijas atbalstītājiem, tūrisma uzņēmējiem, vietējiem mājražotājiem un citiem.

Lai piedalītos akcijā, tās dalībniekam ir jāsaņem Tūrista pase, ko drukātā veidā var iegūt Daugavpils un Krāslavas TIC, kā arī katrā no 21 akcijas apskates objektiem. Tūrista pases digitālo versiju var lejupielādēt vietnēs www.visitdaugavpils.lv/bukleti un www.visitkraslava.com/lv/turisma-materiali. Apmeklējot un izmantojot objektos akcijas piedāvājumu, akcijas dalībnieka Tūrista pasē tiks iespiests zīmodziņš.

Lai piedalītos balvu izspēlē, ir jāapmeklē vismaz pieci objekti no katras akcijā iesaistītās teritorijas (kopā 15 objekti), kā arī, ierodoties akcijas objektā, dalībniekam savā Facebook vai Instagram profila laika joslā jāievieto foto, īsi komentējot redzēto, piedzīvoto un uzzināto, izmantojot mirkļbirku #DaugavaVieno un nosaucot konkrēto objektu (piemēram, #Daugavpilstic, #juritaminizoo, #kraslavaspils). Kad minimālais apskates objektu skaits būs sasniegts un zīmodziņi saņemti, akcijas dalībniekam Tūristu pase jānogādā Daugavpils vai Krāslavas TIC vai kādā no 21 akcijas objektiem.

Balvu izspēle notiks trīs posmos. Katrā no tiem tiks izspēlētas 10 balvas. Pirmā izspēle norosināsies jūlija pirmajā nedēļā, un tā notiks starp Tūrista pasēm, kas būs saņemtas laikā no 1. maija līdz 30. jūnijam, savukārt otrā izspēle – septembra pirmajā nedēļā, un tā notiks starp Tūrista pasēm, kas būs saņemtas laikā no 1. jūlija līdz 31. augustam. Trešā izspēle – novembra pirmajā nedēļā – notiks starp Tūrista pasēm, kas būs saņemtas laikā no 1. septembra līdz 31. oktobrim. Divas galvenās balvas, dāvanu kartes 300 eiro apmērā no kūrorta "Silene Resort & SPA" un viesnīcas “Villa Ksenija”, tiks izspēlēta novembra pirmajā nedēļā, un izspēlē piedalīsies visas no 1. maija līdz 31. oktobrim saņemtās Tūristu pases.

Visiem dalībniekiem vēlam veiksmi un neaizmirstamus mirkļus!

Papildu informāciju par akcijas noteikumiem, TOP objektiem, atbalstītājiem un balvu fondu var izlasīt Tūrista pasē vietnēs www.visitdaugavpils.lv/bukleti un www.visitkraslava.com/lv/turisma-materiali.

Sagatavojusi Inese Minova,

Daugavpils novada domes

Informācijas un sabiedrisko attiecību daļas

sabiedrisko attiecību speciāliste