Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Valkas novads aicina darbā Attīstības, projektu un tūrisma nodaļas vadītāju

Valkas novada pašvaldība (reģ.Nr. 90009114839) konkursa kārtībā aicina darbā Attīstības, projektu un tūrisma nodaļas vadītāju (kods pēc profesiju klasifikatora – 1213 23). Darba vietas adrese: Beverīnas iela 3, Valka.

            Darba pamatpienākumi:

  • Plānot, vadīt un organizēt nodaļas darbu;
  • Pārraudzīt Tūrisma informācijas biroja darbu;
  • Organizēt tūrisma attīstību veicinošus pasākumus;
  • Vadīt un piedalīties novada pašvaldības plānošanas dokumentu izstrādē, sekot to realizācijai;
  • Pārzināt Eiropas struktūrfondu un citu finansējuma avotu attīstības projektu īstenošanu;
  • Organizēt, koordinēt un kontrolēt pašvaldības projektu īstenošanu, sagatavot projektu atskaites;
  • Sniegt domei un pašvaldības vadībai priekšlikumus par investīciju piesaisti no nacionālajām un finanšu institūcijām, Eiropas Savienības programmām, fondiem un citiem finanšu avotiem;
  • Koordinēt uzņēmējdarbības veicināšanas jautājumus pašvaldībā.
  • Konsultēt Valkas novada uzņēmējus un sniegt nepieciešamo palīdzību projektu pieteikumu izstrādē un biznesa plānu izstrādē Grantu un kredītu saņemšanai;
  • Koordinēt sadarbību ar Valgas apriņķi un citu pārrobežu sadarbību;

Prasības pretendentiem:

  • Amatam atbilstoša augstākā izglītība;
  • Iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā
  • Praktiskā darba pieredze plānošanas dokumentu izstrādē, projektu sagatavošanā;
  • Valsts valodas prasmes augstākajā līmenī, ļoti labas angļu valodas zināšanas, krievu valodu zināšana tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Spēja prezentēt un aizstāvēt viedokli, patstāvīgi pieņemt lēmumus, noteikt prioritātes, ievērot izpildes termiņus;
  • Sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

           Piedāvājam:

  • Dinamisku, atbildīgu darbu;
  • Stabilu atalgojumu – 1650 euro (bruto) mēnesī;
  • Apmaksātu papildatvaļinājumu;

Iesniedzamie dokumenti:

  • Pieteikuma vēstule;
  • Pretendenta CV;
  • Izglītības dokumentu, sertifikātu u.c. dokumentu kopijas.

Pretendentiem iesniedzamos dokumentus ar norādi “Attīstības, projektu un tūrisma nodaļas vadītājs” līdz 2022.gada  20.februārim sūtīt uz e-pastu: arita.argale@valka.lv vai pa pastu  - Semināra iela 29, Valka, Valkas novads, LV-4701.

Tel. informācijai: 20234413

Informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu izsludinātā konkursa atlases norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.