Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Latvijas Piekrastes pašvaldību apvienība dibināta 2004. gadā, apvienojot Baltijas jūras un Rīgas līča piekrastes vietējās pašvaldības. Apvienības sastāvā ir 16 pašvaldības, kas visas ir LPS biedri. LPPA mērķis ir apvienot visas piekrastes vietējā līmeņa pašvaldības kopīgu problēmu risināšanai un savu interešu aizstāvēšanai valsts līmenī. 

Kontakti un vadība:
LPPA priekšsēdis Dagnis Straubergs, (Salacgrīvas novada domes priekšsēdētājs)
e-pasts: dome@salacgriva.lv; dagnis.straubergs@salacgriva.lv
Tālrunis: 64071973

No LPS puses LPIA darbu koordinē padomniece Gunta Lukstiņa
e-pasts: gunta.lukstina@lps.lv
tālrunis: 29188535

Iepriekšējais
Nākamais

Par autopārkāpējiem un atkritumiem piekrastē

9. novembrī LPS notika Latvijas Piekrastes pašvaldību apvienības (LPPA) Valdes sēde, kurā kā pirmais tika skatīts VARAM ierosinājums visas darbības, kuras saistītas ar autotransporta pārvietošanās un stāvēšanas kontroli Baltijas jūras un Rīgas līča krasta kāpu aizsargjoslā, nodot pašvaldību pārraudzībā. Jautājuma izskatīšanā piedalījās VARAM valsts sekretāra vietniece vides jautājumos Alda Ozola un Valsts vides dienesta pārstāve Aina Stašāne. Valde nolēma pirms lēmuma pieņemšanas aptaujāt pašvaldības par situāciju ar krasta kāpu aizsargjoslā nelikumīgi iebraukušo autovadītāju sodīšanu katrā piekrastes pašvaldībā.

Otrs Valdes darba kārtības jautājums bija atkritumu monitorings piekrastē, kampaņas “Mana jūra” rezultāti un kampaņas vadības turpmākā sadarbība ar pašvaldībām. Jānis Ulme, Vides izglītības fonda un kampaņas vadītājs, piekrita Valdes ierosmei turpmāk informēt pašvaldības pirms kampaņas sākšanas un uzlabot savstarpējo komunikāciju.

Noslēgumā LPPA priekšsēdis Māris Dadzis informēja, ka Ministru kabineta 16. novembra izbraukuma sēdē Liepājā ir paredzēts pieņemt Piekrastes publiskās infrastruktūras tematisko plānojumu.

Gunta Lukstiņa,

LPPA sekretāre