Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Latvijas Piekrastes pašvaldību apvienība dibināta 2004. gadā, apvienojot Baltijas jūras un Rīgas līča piekrastes vietējās pašvaldības. Apvienības sastāvā ir 16 pašvaldības, kas visas ir LPS biedri. LPPA mērķis ir apvienot visas piekrastes vietējā līmeņa pašvaldības kopīgu problēmu risināšanai un savu interešu aizstāvēšanai valsts līmenī. 

Kontakti un vadība:
LPPA priekšsēdis Dagnis Straubergs, (Salacgrīvas novada domes priekšsēdētājs)
e-pasts: dome@salacgriva.lv; dagnis.straubergs@salacgriva.lv
Tālrunis: 64071973

No LPS puses LPPA darbu koordinē padomniece Gunta Lukstiņa
e-pasts: gunta.lukstina@lps.lv
tālrunis: 29188535

Iepriekšējais
Nākamais

LPPA Valde lemj par sapulci decembrī

7. novembrī notika Latvijas Piekrastes pašvaldību apvienības (LPPA) Valdes sēde. Tajā tika nolemts LPPA sapulci rīkot 12. decembrī Jūrmalā. Tāpat tika pārrunāta sapulces dienas kārtība un LPPA Valdes sastāva atjaunošanas jautājumi.

Valde tika informēta par Latvijas vides aizsardzības fonda plānoto aktivitāti “Publisko ūdeņu pārvaldība”, un Valdes locekļi izteica viedokli par tās nepieciešamību Jūras piekrastes joslas apsaimniekošanai. Valdē tika aktualizēti arī citi Piekrastes jautājumi, kā ES fondu SAM 5.5.1. Piekrastes kārtas projektu virzība; grozījumi „Zemes pārvaldības likumā“; grozījumi Ministru kabineta noteikumos “Kadastra objekta reģistrācijas un kadastra datu aktualizācijas noteikumi”, kas skar Piekrastes joslas valdījumu; par atkritumu monitoringa Baltijas jūras piekrastē 2017. gada sezonā rezultātiem; un citi.

 

Gunta Lukstiņa,

LPPA sekretāre

LPS padomniece attīstības un plānošanas jautājumos

 

Foto: Sandra Bērziņa (LPS)