Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Novembra trešdienās pasākumu cikls "Sociāli atbildīgs publiskais iepirkums. Kā un kāpēc?"

Lai turpinātu sociāli atbildīga publiskā iepirkuma iedzīvināšanu, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā aicina uzzināt aktualitātes par sociāli atbildīgu publisko iepirkumu veikšanu, kā  arī praktiskus padomus un pasaules pieredzi to veikšanā.

Katrs no pasākumiem ir veltīts citam Latvijas reģionam un norisināsies katru novembra trešdienu no plkst. 10.00 – 12.

Semināru laikā tiks skaidrotas atbildes uz šādiem jautājumiem:
-    Kāda ir sociāli atbildīga publiskā iepirkuma* būtība un ieguvumi valsts un pašvaldību iestādēm? 
-    Kā praktiski ieviest sociāli atbildīgu publisko iepirkumu? Kādi praktiskie un juridiskie aspekti jāņem vērā? 
-    Kāda ir ārzemju pieredze šādu iepirkumu veikšanā? 

Tāpat dalībnieki varēs uzdot sev interesējošos jautājumus gan Iepirkumu uzraudzības birojam, gan arī Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas pārstāvjiem.

Publiskās iestādes var veikt publiskos iepirkumus sociāli atbildīgā veidā – pērkot ētiski ražotus produktus un pakalpojumus un izmantojot publiskā iepirkuma procedūras, lai radītu darbvietas, pienācīgus darba apstākļus, sekmētu sociālo un profesionālo iekļautību, kā arī veicinātu labākus darba nosacījumus cilvēkiem ar invaliditāti un nelabvēlīgā situācijā esošiem cilvēkiem.

  • VIDZEMES reģiona diskusija – 3. novembrī plkst. 10:00 – 12:00, reģistrējies ŠEIT
  • ZEMGALES reģiona diskusija  – 10. novembrī plkst. 10:00 – 12:00, reģistrējies ŠEIT
  • LATGALES reģiona diskusija – 17. novembrī plkst. 10:00 – 12:00, reģistrējies ŠEIT
  • KURZEMES reģiona diskusija – 24. novembrī plkst. 10:00 – 12:00, reģistrējies ŠEIT

*Sociāli atbildīgs publiskais iepirkums ir apzināta, sistemātiska un stratēģiska tādu apsvērumu integrēšana ar iepirkumu saistītās darbībās, kas rada pozitīvu ietekmi uz sabiedrībai būtisku problēmu risināšanu. Sociālās atbildības kritēriji var tikt integrēti visās ar preču, pakalpojumu vai būvdarbu iepirkumu saistītās darbībās, sākot no vajadzību noskaidrošanas, atbilstošu specifikāciju izstrādes un novērtējuma procesa līdz pat sasniegto rezultātu uzraudzībai.