Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Reģistrējieties vebināram “Maģiskais trijstūris: Mēru pakts, COVID-19 un Eiropas zaļais kurss.”

26. maijā 10:30 – 12:15 aicinām pievienoties Latvijas Pašvaldību savienības, Kuldīgas novada domes, Eiropas Savienības Mēru pakta biroja un Latvijas Atvērto tehnoloģiju asociācijas rīkotajam starptautiskajam vebināram “Maģiskais trijstūris: Mēru pakts, COVID-19 un Eiropas zaļais kurss. Krīze kā iespēja?”! Reģistrācija līdz 25. maijam Latvijas Pašvaldību savienības mājaslapā.

Vai COVID-19 krīze kļūs par maģisku iespēju un pavērs mums jaunas idejas, kā pašvaldības padarīt ilgtspējīgākas, resursu efektīvākas, viedākas, vides un sanitārās krīzes problēmas pārvēršot iespējās? Atbildes uz šiem jautājumiem dzirdēsim un iedvesmosimies no Rakveres pilsētas (Igaunija) un Saldus novada pieredzes, kur jau īstenota klimata pārmaiņu pielāgošanās paraugprakse. Klimata pārmaiņām un nezināmajai nākotnei var sagatavoties, arī lietojot atvērtos datus, par ko pastāstīs Latvijas Universitātes docents Māris Nartišs. Savukārt ar trešo maģiskā trijstūra elementu, COVID-19, un tā saikni ar digitālajām sociālajām platformām krīzes laikā auditoriju iepazīstinās Latvijas Universitātes profesors Leo Seļāvo. Par izaicinājumu laiku un digitālo tehnoloģiju nozīmi nākotnē auditorijai stāstīs arī LVRTC valdes priekšsēdētājs Edmunds Beļskis.

COVID-19 krīze mūsu sabiedrībai iemācījusi, ka pārmaiņām jāsagatavojas laikus un pamatīgi. Vai mēs šo atziņu spēsim izmantot arī nākotnē citās jomās?

Vebināra darba valoda būs latviešu, un tas notiks Adobe Connect platformā. Vairāk informācijas par vebināru atradīsiet LPS mājaslapā.