Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Par ERAF līdzekļiem modernizēts Rēzeknes tehnikums

Ieguldot 12 miljonus eiro, no kuriem 10,3 miljoni  ir Eiropas Reģionālās attīstības  fonda (ERAF) finansējums,  pilnībā rekonstruēts profesionālās izglītības kompetenču centrs (PIKC) Rēzeknes tehnikums. Gandrīz  tūkstotis tehnikuma audzēkņu turpmāk varēs apgūt ēdināšanas un viesnīcu pakalpojumu, pārtikas tehnoloģiju, programmēšanas, autotransporta, būvdarbu un enerģētikas profesijas darba tirgus pieprasījumam atbilstošās mācību telpās.

Projekta ietvaros tika izremontēta un modernizēta skolas ēka un uzbūvēta jauna pārtikas laboratorija pārtikas tehnologu un viesnīcu pakalpojumu apmācības vajadzībām. Divu gadu laikā ir modernizēti, labiekārtoti un aprīkoti ar  informācijas tehnoloģijām visi mācību kabineti, modernizēta bibliotēka, izveidotas jaunas elektrotehnoloģiju, pārtikas, ēdienu gatavošanas un veļas aprūpes mācību darbnīcas, kā arī ierīkota mācību viesnīca ar 10 labiekārtotiem numuriņiem. Projekta laikā pilnībā atjaunota dienesta viesnīca audzēkņiem, kas turpmāk būs pieejama arī cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem..
ERAF projekta īstenošana Rēzeknes tehnikumā tika uzsākta 2014.gadā  ERAF 3.1.1.1.aktivitātes  "Mācību aprīkojuma modernizācija un infrastruktūras uzlabošana profesionālās izglītības programmu īstenošanai" otrās atlases kārtas ietvaros. Projekta „Austrumlatgales Profesionālās vidusskolas infrastruktūras uzlabošana un mācību aprīkojuma modernizēšana” Nr. 2014/0003/3DP/3.1.1.1.0/13/IPIA/VIAA/010 īstenošanas rezultātā tehnikums kļuvis par vienu no modernākajām profesionālās izglītības iestādēm Latgales reģionā.

Informāciju sagatavoja Izglītības un zinātnes ministrija, www.izm.gov.lv