Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Sākas Vasaras Rīgas restorānu nedēļas

No 29. jūnija līdz 12. jūlijam notiek Vasaras Rīgas restorānu nedēļas. Tajās piedalās 33 Rīgas restorāni, kas pilsētas viesus lutinās ar Latvijas vasaras garšām.

Restorānu šefpavāru sagatavotajās ēdienkartēs atradīsit lakšu lapās gatavotu jūras pleksti, lēni gatavotu dambriedi, vītinātu biešu velingtonu, piecu garšaugu ravioli ar meža sēnēm, jasmīnu tējas siera kūku un daudz citu ēdienu.

Ar visām restorānu sagatavotajām ēdienkartēm trīs valodās – latviešu, angļu un krievu – var iepazīties Live Rīga portālā www.Liveriga.com/RRN. Īpašā piedāvājuma cenas restorānos ir divas – 20 un 25 eiro.

Trīs kārtu maltīti 20 eiro vērtībā varēs baudīt restorānos AC Lounge, Annas dārzs, B-Bārs restorāns, Bon Vivant, Čarlstons, Čemodāns, Duvel’s Pub, Easy Wine, Elements, Ferma, Hercogs Ķīpsala, Key to Riga, Laivu centrs, Le Sommet, Moltto Grill&Wine, Mākslas muzeja restorāns, Neiburgs, Niklāvs, Osta, OZO restorāns, Panorāma, Tinto un Steiku haoss.

Savukārt 25 eiro kategorijā piedalās restorāni – 3 pavāru restorāns “Tam labam būs augt!”, Dome, Entresol, Forest, Garage, Kaļķu vārti, Kolonāde. Mūsu stāsti…, Restorāns 3, St. Petrus un Stage 22.

Vasaras Rīgas restorānu nedēļas piedāvājums ir pieejams, veicot iepriekšēju galdiņa rezervāciju izvēlētajā restorānā.

RTAB uzsācis kampaņu “Rīga bez Tevis nav Rīga”, kuras uzdevums ir mudināt cilvēkus apmeklēt jau iecienītas Rīgas vietas, kā arī atklāt jaunas galvaspilsētas garšas. Vieni no galvenajiem tās varoņiem ir Live Rīga ilggadējie partneri – restorāni un kafejnīcas. Kampaņa “Rīga bez Tevis nav Rīga” un Vasaras Rīgas restorānu nedēļas ir daļa no tūrisma veicināšanas pasākumiem, ko paredz RTAB izstrādātais krīzes seku rīcības plāns.

Sagatavojusi Anna Blaua,

RTAB sabiedrisko attiecību projektu vadītāja