Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Alūksnē noslēgušies būvdarbi jaunajā daudzfunkcionālajā sociālo pakalpojumu centrā

Alūksnē noslēgušies būvdarbi ēkā Uzvaras ielā 1, kas veikti Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektā “Infrastruktūras risinājumi deinstitucionalizācijas īstenošanai Alūksnes novadā”.

Būvdarbu gaitā veikta telpu pārplānošana un pārbūve sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšanai, konstrukciju un ēkai nepieciešamo attiecīgo inženiertīklu daļu atjaunošana un pārbūve, jumta seguma nomaiņa, kā arī nodrošināti vides pieejamības risinājumi personām ar funkcionāliem traucējumiem, tajā skaitā lifta izbūve.

Projekta rezultātā ēkā atradīsies daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs, kas ietvers Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldi, sociālās rehabilitācijas pakalpojumu centru, specializētās darbnīcas un dienas aprūpes centrus bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un personām ar garīga rakstura traucējumiem. Jau tuvākajā laikā uz ēku Uzvaras ielā 1 pārcelsies dienas aprūpes centrs “Saules stars”, kas šobrīd atrodas Jāņkalna ielā 18, birojs “Aprūpe mājās”, kas atrodas Brūža ielā 1, un Alūksnes novada Sociālo lietu pārvalde, kas atrodas Lielā Ezera ielā 11.

Būvdarbus ēkā Uzvaras ielā 1 pēc SIA “SCO CENTRS” izstrādātā būvprojekta veica SIA “SANART”, būvuzraudzību nodrošināja IK “ĀRE PILDS”. Projektu vada Alūksnes novada pašvaldības projektu vadītāja Kristīne Lāce.

Sagatavojusi Sanita Spudiņa,

Alūksnes novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste