Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Vidzemes inovāciju nedēļā 2021 piedalīsies arī LPS

Šogad Vidzemes inovāciju nedēļā no 22. līdz 26. februārim pēc “Vidzemes plānošanas reģiona” aicinājuma jau trešo gadu pēc kārtas tiksies uzņēmēji, publiskās pārvaldes pārstāvji un citi interesenti, kas vēlas saskatīt inovāciju potenciālu savā ikdienā.

Lai iesildītos piecu dienu pasākumu maratonam, kas šoreiz notiks tiešsaistē, “Vidzemes plānošanas reģions” aicina pirmdien, 22. februārī, plkst. 10–13 pievienoties atklāšanas pasākumam.

Vidzemes inovāciju nedēļa 2021 (VIN2021) tiks atklāta ar iedvesmas semināru, aicinot uzņēmējus, publiskās pārvaldes pārstāvjus un ikvienu tupināt attīstību arī sarežģītos apstākļos – stiprināt inovētspēju un saskatīt iespējas jauniem un radošiem risinājumiem. Atklāšanas pasākumā dzirdēsiet profesionāļu un uzņēmēju pieredzes stāstus, kam tas jau izdevies, kā arī uzzināsiet par praktiskiem rīkiem sistemātiskai un pārdomātai ideju vadībai uzņēmumos un organizācijās.

VIN2021 atklāšanas pasākums tiks pārraidīts Vidzemes inovāciju nedēļas mājaslapā innovation.vidzeme.lv. To moderēs inovāciju un ideju vadības eksperte Elīna Miķelsone, kura iepazīstinās dalībniekus arī ar “Slowstorming” metožu kopumu inovāciju procesa vadībai.

Latvijas Nacionālā vēstures muzeja vēsturnieks Imants Cīrulis atskatīsies uz būtiskākajām krīzēm Latvijas vēsturē 19.–20. gadsimtā un to, kā sabiedrība iemācījās ar tām tikt galā, ikreiz pēc krīzes kļūstot spēcīgāka un organizētāka.

Ēdināšanas nozares uzņēmuma “SIA Frenx” Valdes priekšsēdētāja Evija Žentiņa pastāstīs, kā izdevies izdzīvot un attīstīt Vīnkalnu pils māju Covid-19 apstākļos. Savukārt “Z-Triton” radītājs un vadītājs Aigars Lauzis mācīs, kā saskatīt jaunas idejas produktu attīstībai.

Vidzemes inovāciju nedēļā piedalīsies arī Latvijas Pašvaldību savienība, kas 24. februārī plkst. 10 rīkos īpašu videokonferenci “Blīvi apdzīvotas teritorijas”. Pasākuma programma un piekļuves saite pieejama ŠEIT un inovāciju nedēļas programmā.

Vairāk informācijas par atklāšanas pasākumu un pasākuma programma atrodama tīmekļvietnē innovation.vidzeme.lv. Ja vēlaties par pasākumu saņemt atgādinājumu e-pastā, aicinām reģistrēties: ej.uz/VIN2021_atklasana!

Vidzemes inovāciju nedēļas 2021 atklāšanu organizē “Vidzemes plānošanas reģions” un Vidzemes Uzņēmējdarbības centrs. Pasākuma tiešraidi atbalsta Vidzemes Augstskola.

Par Vidzemes inovāciju nedēļu

Kopš 2019. gada “Vidzemes plānošanas reģions” ik gadu februāra pēdējā nedēļā organizē Vidzemes inovāciju nedēļu, lai stiprinātu pārliecību, ka inovācijai piemīt vēl neizmantots potenciāls, kas ikdienā jāliek lietā, jo tas ir pa spēkam ikvienam.

Šogad, izmantojot priekšrocības, ko sniedz pasākumu organizēšana tiešsaistē, sabiedrībai tiek piedāvāti vismaz 20 pasākumi, kuros varēs piedalīties, neizejot no mājas. Interesenti aicināti stiprināt zināšanas, iedvesmoties no citiem inovatoriem, kā arī kopīgi attīstīt jaunas idejas, apmeklējot seminārus, darbnīcas, intensīvās konsultācijas, digitālās tūres, konferences un citus pasākumus, kas pielāgoti tiešsaistes formai.

Vidzemes inovāciju nedēļu 2021 organizē “Vidzemes plānošanas reģions” un Vidzemes Uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar virkni organizāciju un uzņēmumu, tai skaitā RTU Cēsu studiju un zinātnes centru, Latvijas Valsts mežzinātnes institūtu “Silava”, LIAA Madonas biznesa inkubatoru, Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteri un Digitālās inovācijas centru, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, Valmieras pilsētas domi, Valmieras koprades darbnīcu DARE, Valmieras Attīstības aģentūru, Gulbenes novada domi, Valsts izglītības attīstības aģentūru, Vidzemes Augstskolu un citiem.

Vairāk informācijas par VIN2021 pasākumu piedāvājumu meklējiet innovation.vidzeme.lv sadaļā “Pasākumi”.

Vidzemes inovāciju nedēļas 2021 lieldraugi – Vidzemes Augstskola, televīzijas kanāls Re:TV, reģionālais laikraksts “Druva” un reģionālais laikraksts “Liesma”.

Jautājumiem:

Laima Engere-Levina,

Vidzemes Uzņēmējdarbības centra vadītāja

laima.engere@vidzeme.lv

+371 28376912

Sagatavojusi Māra Sproģe,

“Vidzemes plānošanas reģiona”

sabiedrisko attiecību speciāliste

mara.sproge@vidzeme.lv

+371 26488091