Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Novirzīs 4,5 miljonus eiro četriem kritiskiem reģionālās nozīmes ceļu posmiem

Pārvērtējot līdz šim noteiktās prioritātes attiecībā uz autoceļu pārbūvi, Satiksmes ministrija lēmusi novirzīt 4,5 miljonus eiro četriem reģionālas nozīmes ceļiem asfaltbetona seguma atjaunošanai.

Finansējums tiks novirzīts ceļiem P37 Pļaviņas–Madona–Gulbene posmā no 7. līdz 27. km, P112 Kuldīga–Aizpute–Līči posmā līdz 15. km, P60 Dagda–Aglona posmā no 28. līdz 35. km, kā arī P73 Vecumnieki–Nereta–Subate ceļa garumam 7,3 km. Tādējādi jauns asfaltbetona segums tiks uzklāts ap 48 km autoceļu.

Iepriekš nauda bija ieplānota 8,3 km garam vietējas nozīmes autoceļa posmam V1101 Dobele–Lestene–Tukums, kas ir apmierinošā stāvoklī, bet tā pārbūve nav steidzama.

“Vērtējot veicamo darbu apjomu Latvijas autoceļu tīklā, konstatējām, ka situācija ir kritiska un atsevišķus posmus ir steidzami jāatjauno. Autoceļa Dobele–Lestene–Tukums satiksmes intensitāte ir 364 automašīnas diennaktī, un lielākās sūdzības ir par to, ka grants seguma ceļš vasarā ļoti put. Lai atrisinātu problēmu, pietiktu ar ceļa mitrināšanu. Nav racionāla pamatojuma, kāpēc iepriekšējās valdības laikā finansējuma trūkuma apstākļos tika pieņemts šāds neloģisks lēmums. Saskatu šeit ne tikai nesaimniecisku rīcību ar valsts naudu, bet arī iepriekšējā satiksmes ministra privātās intereses,” norāda Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Butāns.

Sagatavojusi Aļona Zandere,

satiksmes ministra padomniece komunikācijas jautājumos

Foto: www.lvceli.lv