Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Strādājot kopā iespēju sniegšanai vietējām un reģionālajām pašvaldībām attīstības veicināšanai ES partnervalstīs

Eiropas Komisijas līdzfinansētais projekts „Strādājot kopā iespēju sniegšanai vietējām un reģionālajām pašvaldībām attīstības veicināšanai ES partnervalstīs”.

Projekta ieviešanas laiks: 2015. - 2023. gads.  

Projekta vadošais partneris ir Eiropas Vietējo un reģionālo pašvaldību padome (CEMR). Līdztekus Latvijas Pašvaldību savienībai (LPS) projektā iesaistījušies vēl 26 partneri, pārstāvot gan pašvaldību asociācijas, gan atsevišķas vietējās un reģionālās pašvaldības. Projekta ietvaros Latvijas pašvaldību auditorijai tiek rīkotas diskusijas un semināri par attīstības sadarbības un izglītības tematiku, kā arī ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķiem. Tāpat ik gadus tiek rīkotas Eiropas Vietējās solidaritātes dienas, lai informētu pašvaldības un iedzīvotājus par attīstības sadarbību un attīstības izglītību. LPS arī turpina organizēt izpētes vizītes Moldovas pašvaldību pārstāvjiem, lai veicinātu Latvijas un Moldovas pašvaldību kopīgas attīstības sadarbības un izglītības aktivitātes.

Vairāk informācijas par projekta starptautiskajām aktivitātēm atradīsiet Eiropas platformas vietējo un reģionālo pašvaldību attīstībai („PLATFORMA”) mājas lapā. „PLATFORMA”, kas izveidota 2008. gadā, ir Eiropas mēroga 30 vietējo un reģionālo pašvaldību koalīcija, ietverot arī pašvaldības pārstāvošas asociācijas nacionālā, Eiropas un globālā mērogā. LPS darbojas „PLATFORMĀ” kopš 2009. gada. „PLATFORMAS” mērķis ir dalīties labās prakses pieredzē starp „PLATFORMAS” biedriem par attīstības sadarbības aktivitātēm, kā arī stiprināt „PLATFORMAS” stratēģisko lomu institucionālajā dialogā Eiropas līmenī, lai veicinātu un optimizētu vietējo un reģionālo pašvaldību pievienoto vērtību attīstības sadarbībā un dalītos Eiropas līmenī ar inovatīviem viedokļiem.

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība.

Projekta aktivitātēm varat sekot līdzi LPS mājaslapas ziņu sadaļā "Eiropā un pasaulē".

Iepriekšējais
Nākamais