Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Strādājot kopā iespēju sniegšanai vietējām un reģionālajām pašvaldībām attīstības veicināšanai ES partnervalstīs

Projekts „Strādājot kopā iespēju sniegšanai vietējām un reģionālajām pašvaldībām attīstības veicināšanai ES partnervalstīs”  tiek īstenots ES tematiskās programmas „Pilsoniskās sabiedrības organizācijas un vietējās pašvaldības” ietvaros.

Projekta ieviešanas laiks: 2015. - 2018. gads.  

Projekta vadošais partneris ir Eiropas Vietējo un reģionālo pašvaldību padome (CEMR). Līdztekus Latvijas Pašvaldību savienībai (LPS) projektā iesaistījušies vēl 29 partneri, pārstāvot gan pašvaldību asociācijas, gan atsevišķas vietējās un reģionālās pašvaldības. Projekta ietvaros Latvijas pašvaldību auditorijai tiek rīkotas diskusijas un semināri par attīstības sadarbības un izglītības tematiku, kā arī ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķiem. Tāpat 2016. gadā Vidzemes plānošanas reģionā un 2017. gadā Jaunpils novadā norisinājās Eiropas Vietējās solidaritātes dienas, lai informētu pašvaldības un iedzīvotājus par attīstības sadarbību un attīstības izglītību.

Vairāk informācijas par projekta starptautiskajām aktivitātēm atradīsiet Eiropas platformas vietējo un reģionālo pašvaldību attīstībai („PLATFORMA”) mājas lapā. „PLATFORMA”, kas izveidota 2008. gadā, ir Eiropas mēroga 30 vietējo un reģionālo pašvaldību koalīcija, ietverot arī pašvaldības pārstāvošas asociācijas nacionālā, Eiropas un globālā mērogā. LPS darbojas „PLATFORMĀ” kopš 2009. gada. „PLATFORMAS” mērķis ir dalīties labās prakses pieredzē starp „PLATFORMAS” biedriem par attīstības sadarbības aktivitātēm, kā arī stiprināt „PLATFORMAS” stratēģisko lomu institucionālajā dialogā Eiropas līmenī, lai veicinātu un optimizētu vietējo un reģionālo pašvaldību pievienoto vērtību attīstības sadarbībā un dalītos Eiropas līmenī ar inovatīviem viedokļiem.

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība.

Iepriekšējais
Nākamais