Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

CIENĪGS DARBS SOCIĀLĀS JOMAS DARBINIEKIEM LATVIJĀ

Projekta mērķis – veicināt cienīga darba principu īstenošanu sociālā jomas darbinieku darba vides uzlabošanai Latvijā, izmantojot sociālo dialogu šā mērķa sasniegšanai.

Projekta partneri: Latvijas Pašvaldību savienība (vadošais partneris), Latvijas Pašvaldību darbinieku arodbiedrība, Norvēģijas Vietējo un reģionālo varas iestāžu asociācija (KS), Norvēģijas Pašvaldību darbinieku arodbiedrība (Fagforbundet).

Projekta ieviešana: 01.04.2020.–31.03.2022.

Projekta aktivitātes:

  • Reģionālie semināri un individuālās konsultācijas ar pašvaldībām, lai veicinātu sociālo dialogu starp darba devējiem un arodbiedrībām;
  • Diskusiju un profesionālie mācību semināri pašvaldību politiķiem un sociālo dienestu vadītājiem un speciālistiem;
  • Rekomendāciju izstrāde cienīga darba principu īstenošanai sociālajā sektorā Latvijā.

 

Projekts tiek īstenots ar Norvēģijas finanšu instrumenta 2014–2021 programmas “Sociālais dialogs – cienīgs darbs” finansiālu atbalstu.

Iepriekšējais
Nākamais

Pašvaldību sociālo dienestu vadītāji tiekas seminārā par vadītāja lomu un resursiem pārmaiņu laikā

30.septembrī un 1.oktobrī Siguldā norisinājās seminārs pašvaldību sociālo dienestu vadītājiem un vadošajiem speciālistiem “Vadītāja loma un resursi pārmaiņu laikā”. Semināra mērķis bija stiprināt vadītāju kompetenci pārmaiņu laikā, lai pārmaiņas nestu pozitīvas izmaiņas sociālajā darbā un sociālās jomas darbinieku darba vidē Latvijā.

Semināru vadīja Arita Featherstone un Inese Stankus-Viša – pieredzējušas pasniedzējas un ilggadējas praktiķes darbā ar dažāda veida organizācijām, komandām, vadītājiem un profesionāļiem. Seminārā tika pārrunātas metodes un stratēģijas dienestu vadīšanai īpaši izaicinošajā pārmaiņu kontekstā pēc administratīvi teritoriālās reformas īstenošanas Latvijā. Semināra dalībnieki strādāja ar gadījumu analīzi un kopīgu risinājumu meklēšanu, lai nodrošinātu savstarpēji atbalstošu vidi paša vadītāja izdegšanas risku mazināšanai.

Kā atzina semināra dalībnieki, klātienes diskusijas bija ļoti vērtīga iespēja mācīties, diskutēt un dalīties pieredzē, gūt iedrošinājumu un atbalstu turpmākam darbam. Semināra noslēgumā dalībnieki apsprieda turpmāko mācību tēmas projekta ietvaros.

Seminārs notika LPS īstenotā projekta “Cienīgs darbs sociālās jomas darbiniekiem Latvijā” ietvaros. Projekts tiek īstenots ar Norvēģijas finanšu instrumenta 2014-2021 programmas “Sociālais dialogs – cienīgs darbs” finansiālu atbalstu.