Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

PIEREDZES APMAIŅA CIENĪGAM DARBAM

Projekta mērķis – turpināt veicināt cienīga darba principu īstenošanu sociālā jomas darbinieku darba vides uzlabošanai Latvijā.

 

Projekta partneris: Norvēģijas Vietējo un reģionālo varas iestāžu asociācija (KS).

 

Projekta ieviešana: 05.01.–31.12.2023

Projekta aktivitātes:

  • Norvēģijas pašvaldību pieredzes starpinstitūciju sadarbībā sociālajā jomā iepazīšana
  • Latvijas pašvaldību iepazīstināšana ar Norvēģijā iegūto pieredzi un priekšlikumiem starpinstitūciju sadarbības pilnveidošanā

 

 

Projekts tiek īstenots ar Norvēģijas finanšu instrumenta 20142021 programmas Sociālais dialogs cienīgs darbs finansiālu atbalstu.

Iepriekšējais
Nākamais

Projekta "Pieredzes apmaiņa cienīgam darbam" noslēdzošais seminārs Ogrē

3. novembrī notika Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) un labā sadarbībā ar Ogres novada pašvaldību organizētais noslēdzošais seminārs projektā “Pieredzes apmaiņa cienīgam darbam” par Starpinstitūciju sadarbība bērnu labklājības jautājumu risināšanā. Seminārā skatīja gan Latvijas, gan Norvēģijas pieredze, kā arī, ko iespējams izmantot Latvijā un pārņemt no Norvēgijas prakses.

Pašvaldību sociālo dienestu un bāriņtiesu pārstāvji no visas Latvijas bija gandarīti par iespēju dzirdēt Øvre-Eiker pašvaldības pārstāvju prezentēto pieredzi, kā institūciju sadarbība bērnu labklājības jautājumu risināšanā notiek šajā Norvēģijas pašvaldībā. Seminārā klātesošie pārrunāja Norvēģijas pieredzes pārņemšanu Latvijā.

Ogres novada sociālā dienesta vadītāja Sarmīte Ozoliņa un Ogres novada bāriņtiesas priekšsēdētāja Dace Zariņa prezentēja pašvaldības sociālā dienesta un bāriņtiesas sadarbību Ogres novadā gan labo praksi, gan izaicinājumus.

Labklājības ministrijas pārstāves prezentēja plānotos pasākumus bērnu tiesību aizsardzības jomā Latvijā.

Noslēgumā notika diskusija par metodikas un praktisku soļu ieviešanu sociālajam darbam ģimenēm ar bērniem Latvijā.

Seminārs tapis ar Norvēģijas finanšu instrumenta 2014–2021 programmas “Sociālais dialogs – cienīgs darbs” finansiālu atbalstu.