Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Mudīte Priede

Mudīte Priede

LPS ģenerālsekretāre

Mobilais t.: +371-29197601

e-pasts: mudite.priede@lps.lv

Māris Pūķis

Māris Pūķis

Dr. phys., Dr. oec., vecākais padomnieks

Mobilais t.: +371-29197602

e-pasts: maris.pukis@lps.lv

Vineta Reitere

Vineta Reitere

Padomniece juridiskajos jautājumos

Mobilais t.: +371-29198629

e-pasts: vineta.reitere@lps.lv

Kristīne Kinča

Kristīne Kinča

Padomniece juridiskajos jautājumos

Mobilais t.: +371-26818781

e-pasts: kristine.kinca@lps.lv

Sanita Šķiltere

Sanita Šķiltere

Padomniece finanšu un ekonomikas jautājumos

(uz nepilnu darba laiku)

Mobilais t.: +371-26313528

e-pasts: sanita.skiltere@lps.lv

Lāsma Ūbele

Lāsma Ūbele

Padomniece finanšu un ekonomikas jautājumos

Mobilais t.: +371-29539035

e-pasts: lasma.ubele@lps.lv

Ināra Dundure

Ināra Dundure

Dr. sc. admin., padomniece izglītības un kultūras jautājumos

Mobilais t.: +371-26486654

e-pasts: inara.dundure@lps.lv

Ilze Rudzīte

Ilze Rudzīte

Padomniece veselības un sociālajos jautājumos

Mobilais t.: +371-29227966

e-pasts: ilze.rudzite@lps.lv

Ivita Peipiņa

Ivita Peipiņa

Padomniece reģionālās attīstības jautājumos

Mobilais t.: +371-29197608

e-pasts: ivita.peipina@lps.lv

Sniedze Sproģe

Sniedze Sproģe

Padomniece lauku attīstības jautājumos

Mobilais t.: +371-29457537

e-pasts: sniedze.sproge@lps.lv

Sandra Bērziņa

Sandra Bērziņa

Padomniece vides aizsardzības jautājumos

Mobilais t.: +371-26527258

e-pasts: sandra.berzina@lps.lv

Aino Salmiņš

Aino Salmiņš

Padomnieks tautsaimniecības jautājumos

Mobilais t.: +371-29166924

e-pasts: aino.salmins@lps.lv

Andris Akermanis

Andris Akermanis

Dr. chem., padomnieks enerģētikas jautājumos

(uz nepilnu darba laiku)

Mobilais t.: +371-29231240

e-pasts: andris.akermanis@lps.lv

Andra Feldmane

Andra Feldmane

Dr. oec., padomniece uzņēmējdarbības jautājumos

Mobilais t.: +371-29423295

e-pasts: andra.feldmane@lps.lv

Daina Dzilna

Daina Dzilna

Padomniece iepirkumu jautājumos

(uz nepilnu darba laiku)

Mobilais t.: +371-25600889

e-pasts: daina.dzilna@lps.lv

Jānis Upenieks

Jānis Upenieks

Sistēmu analītiķis

Mobilais t.: +371-25633595

e-pasts: janis.upenieks@lps.lv

Elita Kresse

Elita Kresse

Padomniece ārējo sakaru jautājumos

Mobilais t.: +371-29123301

e-pasts: elita.kresse@lps.lv

Ligita Pudža

Ligita Pudža

Padomniece ārējo sakaru jautājumos

Mobilais t.: +371-29297364

e-pasts: ligita.pudza@lps.lv

Kristīne Kūlīte

Kristīne Kūlīte

Padomniece ārējo sakaru jautājumos

Mobilais t.: +371-20238222

e-pasts: kristine.kulite@lps.lv

Ella Pētermane

Ella Pētermane

Padomniece komunikācijas jautājumos, Komunikācijas nodaļas vadītāja

Tālrunis: +37129496976

e-pasts: ella.petermane@lps.lv

Zane Zvaigzne

Zane Zvaigzne

Sekretāre, jaunatnes lietu speciāliste

Mobilais t.: +371 26895665

e-pasts: zane.zvaigzne@lps.lv

Olga Dzenovska

Olga Dzenovska

Grāmatvede

Mobilais t.: +371-29188418

e-pasts: olga.dzenovska@lps.lv

Guntars Krasovskis

Guntars Krasovskis

Padomnieks informācijas tehnoloģiju jautājumos

Mobilais t.: +371-29104238

e-pasts: guntars.krasovskis@lps.lv

Guntis Apīnis

Guntis Apīnis

Padomnieks sporta jautājumos, sekretariāta vadītājs

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-29197605

e-pasts: guntis.apinis@lps.lv

Nauris Ogorodovs

Nauris Ogorodovs

Tehnisko sistēmu administrators, padomnieka palīgs

Mobilais t.: +371-28341757

e-pasts: nauris.ogorodovs@lps.lv