Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Mudīte Priede

Mudīte Priede

LPS ģenerālsekretāre

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-29197601

e-pasts: mudite.priede@lps.lv

Māris Pūķis

Māris Pūķis

Vecākais padomnieks

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-29197602

e-pasts: maris.pukis@lps.lv

Sanita Šķiltere

Sanita Šķiltere

Padomniece finanšu un ekonomikas jautājumos

(uz nepilnu darba laiku)

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-26313528

e-pasts: sanita.skiltere@lps.lv

Lāsma Ūbele

Lāsma Ūbele

Padomniece finanšu un ekonomikas jautājumos

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-29539035

e-pasts: lasma.ubele@lps.lv

Sniedze Sproģe

Sniedze Sproģe

Padomniece lauku attīstības jautājumos

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-29457537

e-pasts: sniedze.sproge@lps.lv

Ināra Dundure

Ināra Dundure

Padomniece izglītības un kultūras jautājumos

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-26486654

e-pasts: inara.dundure@lps.lv

Jana Bunkus

Jana Bunkus

Komunikācijas nodaļas vadītāja, padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-29170955

e-pasts: jana.bunkus@lps.lv

Gunta Klismeta

Gunta Klismeta

Komunikācijas nodaļas redaktore

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-29428303

e-pasts: gunta.klismeta@lps.lv

Ilze Rukute

Ilze Rukute

Komunikācijas nodaļas komunikācijas speciāliste

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-29377691

e-pasts: ilze.rukute@lps.lv

Arturs Hansons

Arturs Hansons

Komunikācijas nodaļas korektors, maketētājs

(uz nepilnu darba laiku)

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-29777435

e-pasts: ahansons@gmail.com

Jānis Piešiņš

Jānis Piešiņš

Padomnieks reģionālās attīstības jautājumos

(uz nepilna darba laiku)

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-29285721

e-pasts: janis.piesins@lps.lv

Aino Salmiņš

Aino Salmiņš

Padomnieks tautsaimniecības jautājumos

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-29166924

e-pasts: aino.salmins@lps.lv

Ilze Rudzīte

Ilze Rudzīte

Padomniece veselības un sociālajos jautājumos

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-29227966

e-pasts: ilze.rudzite@lps.lv

Gunta Lukstiņa

Gunta Lukstiņa

Padomniece attīstības un plānošanas jautājumos

(uz nepilnu darba laiku)

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-29188535

e-pasts: gunta.lukstina@lps.lv

Ivita Peipiņa

Ivita Peipiņa

Padomniece reģionālās attīstības jautājumos

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-29197608

e-pasts: ivita.peipina@lps.lv

Sandra Bērziņa

Sandra Bērziņa

Padomniece vides aizsardzības jautājumos

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-26527258

e-pasts: sandra.berzina@lps.lv

Andris Akermanis

Andris Akermanis

Padomnieks enerģētikas jautājumos

(Uz nepilnu darba laiku)

Tālrunis: +371-67226536

e-pasts: andris.akermanis@lps.lv

Vineta Reitere

Vineta Reitere

Padomniece juridiskajos jautājumos

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-29198629

e-pasts: vineta.reitere@lps.lv

Kristīne Kinča

Kristīne Kinča

Padomniece juridiskajos jautājumos

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-26818781

e-pasts: kristine.kinca@lps.lv

Elita Kresse

Elita Kresse

Padomniece ārējo sakaru jautājumos

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-29123301

e-pasts: elita.kresse@lps.lv

Ligita Pudža

Ligita Pudža

Padomniece ārējo sakaru jautājumos

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-29297364

e-pasts: ligita.pudza@lps.lv

Andra Feldmane

Andra Feldmane

Padomniece uzņēmējdarbības jautājumos

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-29423295

e-pasts: andra.feldmane@lps.lv

Guntars Krasovskis

Guntars Krasovskis

Padomnieks informācijas tehnoloģiju jautājumos

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-29104238

e-pasts: guntars.krasovskis@lps.lv

Daina Dzilna

Daina Dzilna

Padomniece iepirkumu jautājumos

(uz nepilnu darba laiku)

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-25600889

e-pasts: daina.dzilna@lps.lv

Olga Dzenovska

Olga Dzenovska

Grāmatvede

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-29188418

e-pasts: olga.dzenovska@lps.lv

Guntis Apīnis

Guntis Apīnis

Padomnieks sporta jautājumos, sekretariāta vadītājs

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-29197605

e-pasts: guntis.apinis@lps.lv

Andra Rakšte

Andra Rakšte

Sekretariāta vadītāja vietniece

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-26343430

e-pasts: andra.rakste@lps.lv

Zane Loča

Zane Loča

Sekretāre

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-28674461

e-pasts: zane.loca@lps.lv

Nauris Ogorodovs

Nauris Ogorodovs

Tehnisko sistēmu administrators, padomnieka palīgs

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-28341757

e-pasts: nauris.ogorodovs@lps.lv

Lelde Vazdiķe

Lelde Vazdiķe

Sekretāre, jaunatnes lietu speciāliste

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-28761642

e-pasts: lelde.vazdike@lps.lv

Jānis Upenieks

Jānis Upenieks

Sistēmu analītiķis

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371-25633595

e-pasts: janis.upenieks@lps.lv

Zane Zvaigzne

Zane Zvaigzne

Padomnieka palīdze

(uz nepilnu darba laiku)

Tālrunis: +371-67226536

Mobilais t.: +371 25702105

e-pasts: Zane.Zvaigzne@lps.lv