Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Gints Kaminskis

Gints Kaminskis

LPS priekšsēdis

Finanšu un ekonomikas komitejas priekšsēdētājs

Tālrunis: 67220439

e-pasts: gints.kaminskis@lps.lv

Andris Rāviņš

Andris Rāviņš

LPS priekšsēža vietnieks no valstspilsētām

Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs

Tālrunis: 63005522

e-pasts: dome@jelgava.lv

Vents Armands Krauklis

Vents Armands Krauklis

LPS priekšsēža vietnieks no novadiem, Reģionālo attīstības centru apvienības pārstāvis

Valkas novada domes priekšsēdētājs

Tālrunis: 64722234

e-pasts: vents.krauklis@valka.lv

Māris Sprindžuks

Māris Sprindžuks

Pierīgas pašvaldību apvienības pārstāvis

Ādažu novada domes priekšsēdētājs

Tālrunis: 67996500

e-pasts: maris.sprindzuks@adazi.lv

Guntis Gladkins

Guntis Gladkins

Reģionālās attīstības un sadarbības komitejas priekšsēdētāja vietnieks

Valmieras domes priekšsēdētāja vietnieks

Tālrunis: 64263601

e-pasts: guntis.gladkins@rujiena.lv

Aivars Okmanis

Aivars Okmanis

Tautsaimniecības komitejas priekšsēdētājs

Bauskas novada domes priekšsēdētājs

Tālrunis: 63962149

e-pasts: aivars.okmanis@rundale.lv

Gatis Truksnis

Gatis Truksnis

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs

Latvijas Lielo pilsētu asociācijas pārstāvis

Tālrunis: 67093800

e-pasts: gatis.truksnis@jurmala.lv

Gunārs Ansiņš

Gunārs Ansiņš

Reģionālās attīstības un sadarbības komitejas priekšsēdētājs

Liepājas valstspilsētas domes priekšsēdētājs

Tālrunis: 63404771

e-pasts: Gunars.ansins@liepaja.lv

Inga Bērziņa

Inga Bērziņa

Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja

Izglītības un kultūras komitejas priekšsēdētāja

Tālrunis: 63350100

e-pasts: Inga@kuldiga.lv

Sergejs Maksimovs

Sergejs Maksimovs

Balvu novada domes priekšsēdētājs

Veselības un sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētājs

Tālrunis: 64522337

Mobilais t.: 29428458

e-pasts: Sergejs.maksimovs@balvi.lv

Mārtiņš Staķis

Mārtiņš Staķis

Rīgas valstspilsētas domes priekšsēdētājs

Tālrunis: 80000800

e-pasts: Martins.stakis@riga.lv

Dagnis Straubergs

Dagnis Straubergs

Limbažu novada domes priekšsēdētājs

Latvijas Piekrastes pašvaldību apvienības priekšsēdētājs

Tālrunis: 64071971

e-pasts: dagnis.straubergs@limbazi.lv

Māris Zusts

Māris Zusts

Saldus novada domes priekšsēdētājs

Kurzemes plānošanas reģiona attīstības padomes loceklis

Tālrunis: 63807260

e-pasts: Maris.zusts@saldus.lv

Andris Vaivods

Andris Vaivods

Līvānu novada domes priekšsēdētājs

Pašvaldību, kurām ir noteikts reģionālās attīstības centra statuss, pārstāvis

Tālrunis: 65307260

e-pasts: andris.vaivods@livani.lv

Justīne Panteļējeva

Justīne Panteļējeva

Rīgas valstspilsētas domes deputāte

Rīgas plānošanas reģiona Attīstības padomes pārstāve

Mobilais t.: 29340091

e-pasts: justine.pantelejeva@riga.lv